اوقات شرعي
جملات قصار
اميد در زندگاني همان قدر اهميت دراد كه بال براي پرندگان . ويكتورهوگو
پيام قرآني :

 

بسمه تعالی

بیانیه مرکز آموزش علمی کاربردی سیمان آبیک در محکومیت فاجعه منا و لبیک به فرمایشات امام خامنه ای (مدظله العالی)

حکومت سعودی بداند که آمریکا لکه ننگی بر دامنش نهاده که تا قیامت هم با آب زمزم و کوثر پاک نمی شود (امام خمینی (ره))

خیانت آل سعود بار دیگر فاجعه آفرید و عید امت اسلامی را تبدیل به عزا نمود. ضمن تسلیت و ابراز همدردی با خانواده هایی  که عزیزان خود را در حادثه منا از دست داده اند، نسبت به بی کفایتی آل سعود که با فرافکنی و ادعاهای پوچ سعی در فراموشی این فاجعه بزرگ دارند اعلام انزجار کرده و از دولت جمهوری اسلامی می خواهیم که از طریق سازمان همکاریهای اسلامی موضوع مدیریت حج و اماکن اسلامی در عربستان را با همکاری کشورهای اسلامی در صدر برنامه های خودقرار داده و پیگیری نماید و با جدیت تمام مقابل بهانه جویی های آل سعود ایستادگی نموده و دیپلماسی غیرت مدارانه را مد نظر قرار دهد.

ارائه تصویر زشت و خشن از اسلام در دنیا و مقابله با موج سریع اسلام گرایی در دنیای کنونی و زمینه ساز برای ایجاد تفرقه بین امت اسلامی از اهداف قابل تصور پشت پرده غرب است.

در پایان ضمن عرض تسلیت به حضرت ولی عصر (عج) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و عافیت برای مجروحان و غفران الهی برای جان باختگان این فاجعه عظیم ، اعلام می داریم که پیرو فرمایشات رهبر عظم الشأن و شجاعمان در خصوص رفتارهای حکام سعودی آماده جانفشانی در رکاب ولی امر مسلمین جهان با هرگونه نفاق و شرک و ظلم هستیم و تا ظهور حضرت بقیه الله الاعظم دست از یاری اسلام ناب محمدی بر نخواهیم داشت .

آمار سايت
بازديد اين صفحه 11880
بازديد کننده امروز 6
بازديد کننده ديروز 16
کل بازديد هاي سايت 12305

Design by PAFCO.